.

Kliknij, aby zobaczyć lub wydrukować ogłoszenia

8 grudnia 2019 r.

1 grudnia 2019 r.

POZOSTAŁE INFORMACJE

***

Politechnika Śląska prosi wszystkich obecnych i byłych pracowników kopalń: górników, pracowników przeróbki, ratowników górniczych, ślusarzy, elektryków, i wszystkich tych którzy na kopalni mieli kontakt z HAŁASEM o udział w bezpłatnych badaniach słuchu.

W bezpłatnym badaniu oprócz górników może też wziąć udział każdy inny parafianin

Samochód (SŁUCHOBUS) z gabinetem do badań zaparkuje w Rybnik przy
ul. Przewozowej 4, na parkingu przed budynkiem dyrekcji Kopalni Chwałowice

Badanie będzie przeprowadzone w poniedziałek 4 listopada w godzinach 10.00 do 16.00.

Dane kontaktowe Delegata ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży

ks. Łukasz Płaszewski

skr. pocztowa 206

e-mail: delegat.dm@katowicka.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA

Informujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach z siedzibą na ul. Wołodyjowskiego 5, reprezentowana przez ks. Stanisława Kołodzieja.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest ks. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.