OGŁOSZENIA PARAFIALNE

.

Kliknij, aby zobaczyć lub wydrukować ogłoszenia

.

19 stycznia 2020 r.

12 stycznia 2020 r.

5 stycznia 2020 r.


.

.

POZOSTAŁE INFORMACJE

.

.

***

.

Dane kontaktowe Delegata ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży

ks. Łukasz Płaszewski

skr. pocztowa 206

40-950 Katowice

tel. 519 318 959

e-mail: delegat.dm@katowicka.pl

.

***

.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Informujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach z siedzibą na ul. Wołodyjowskiego 5, reprezentowana przez ks. Stanisława Kołodzieja.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest ks. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam