.

Kliknij, aby zobaczyć lub wydrukować ogłoszenia

16 grudnia 2018 r.

9 grudnia 2018 r.

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA

PIELGRZYMKA CHORYCH DO LOURDES

W dniach od 5 do 13 maja 2019 r. odbędzie się III Archidiecezjalna Pielgrzymka osób chorych, niepełnosprawnych, ich rodzin oraz wszystkich chętnych diecezjan do Lourdes.

Przejazd nastąpi specjalnym pociągiem. W pielgrzymce będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 350 osób. Będą im towarzyszyć lekarze, pielęgniarki, wolontariusze i księża. Udział w pielgrzymce potwierdził Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc oraz Ksiądz Biskup Marek Szkudło.

Osoby chore i niepełnosprawne z naszej parafii, które chciałyby pojechać do Lourdes, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej do dnia 25 listopada, gdyż jako parafia chcielibyśmy dofinansować wyjazd chorym, którzy nie są w stanie pokryć całości kosztów.

Kliknij, aby poznać więcej szczegółów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Informujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach z siedzibą na ul. Wołodyjowskiego 5, reprezentowana przez ks. Stanisława Kołodzieja.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest ks. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.