Koncert Noworoczny

Koncert Noworoczny [06.01.2020]

Jak co roku, w pierwszą niedzielę stycznia, odbył się w naszym kościele wyjątkowy Koncert Noworoczny, w czasie którego miłośnicy muzyki mogli wysłuchać m.in. pięknych polskich kolęd w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej Rybnik wraz z solistami. Tegorocznym gościem specjalnym była nasza parafianka - Sabina Jeszka.

Za niezykłe muzyczne doznania składamy wielkie podziękowania organizatorom oraz wszystkim wykonawcom koncertu!

O tym wyjątkowym wydarzeniu można będzie już wkrótce przeczytać w lutowym numerze naszego miesięcznika "Serce".