Święto ministrantów

Święto ministrantów [10.11.2019]

Wczoraj nasi ministranci przeżywali uroczystość ku czci św. Tarsycjusza. Z tej okazji cała Służba Liturgiczna Ołtarza zgromadziła się na Eucharystii o godz. 10.00, której przewodniczył ks. Paweł - opiekun ministrantów w naszej parafii. Mszę koncelebrowali ks. Proboszcz Stanisław oraz ks. prof. Arkadiusz Wuwer, który wygłosił też Słowo Boże.

Po zakończonej Mszy św. wszyscy ministranci wraz z rodzinami udali się do Domu Kultury, gdzie odbyła się druga część obchodów. Na początku zgromadzeni na sali goście mogli zobaczyć spektakl pt. "Jak to z jednym Rojbrem było", wyreżyderowany przez Katarzynę Grzeszczak, a wykonany przez rodziców ministrantów, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Już wkrótce relacja z tego wydarzenia będzie na stronie ministrantów - tam także można będzie zobaczyć wszystkie zdjęcia z uroczystości.

Kliknij, aby przejść do strony

Homilia_ks. prof. Arkadiusz Wuwer