Zapytanie ofertowe [19.07.2019]

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie modernizacji instalacji centralnego ogrzewania w budynku Kościoła położonego w Rybniku przy ul. Wołodyjowskiego 1. Oferty na wykonanie prac termomodernizacyjnych należy składać do dnia 3 sierpnia 2019 r. - do godz. 15.00.

Zapytania ofertowe dotyczą projektu pt. „Termomodernizacja budynków Parafii Rzymsko-Katolickiej w Rybniku – Niedobczycach: budynku sakralnego – kościoła, probostwa, budynku oratorium oraz domu parafialnego, wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku kościoła” w ramach programu priorytetowego Poprawa jakości powietrza, Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie, współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Załączniki do zapytania ofertowego

Dokumentacja projektowa oraz regulamin udzielania zamówień dostępne są w zakładce Prace termomodernizacyjne

Komplet dokumentacji można również pobrać w kancelarii parafialnej.