Parafialny Dzień Dziecka

Parafialny Dzień Dziecka [08.06.2019]

Choć Dzień Dziecka obchodziliśmy tydzień temu, to właśnie dzisiaj dzieci z naszej parafii świętowały swoje święto. Na naszych najmłodszych parafian czekało wiele atrakcji, m.in. gry i zabawy, olbrzymi, dmuchany zamek, mnóstwo słodyczy, kiełbasa z grilla. Dzieci mogły pięknie umalować sobie twarze, a dziewczynki dodatkowo zrobić sobie wystrzałowe fryzury. Gości odwiedził także gość specjalny - Myszka Miki...

Za zorganizowanie imprezy składamy ogromne podziękowania naszym Siostrom Służebniczkom, p. Joli, p. Beacie, p. Justynie, p. Monice. Wielkie Bóg zapłać składamy także gospodarzom, którzy przyjęli tylu gości - p. Gabrieli oraz p. Marii z mężem Adamem.

Następne takie święto już za rok!

Galeria_cz. 1
Galeria_cz. 2