Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe [07.06.2019]

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie prac termomodernizacyjnych budynków kościoła, probostwa, oratorium i domu parafialnego.

Oferty na wykonanie prac termomodernizacyjnych należy składać do dnia 22.06.2019 r. do godziny 15.00 (decyduje data wpływu oferty).

Oferty złożone po terminie nie będą oceniane.

Zapytania ofertowe dotyczą projektu pt. „Termomodernizacja budynków Parafii Rzymsko-Katolickiej w Rybniku – Niedobczycach: budynku sakralnego – kościoła, probostwa, budynku oratorium oraz domu parafialnego, wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku kościoła” w ramach programu priorytetowego Poprawa jakości powietrza, Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie, współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Zapytanie ofertowe

Załączniki do zapytań ofertowych oraz regulamin udzielania zamówień dostępne są w zakładce Prace termo modernizacyjne – kliknij, aby przejść do strony