Zawiadomienie o wyborze wykonawcy

Zawiadomienie o wyborze wykonawcy [06.06.2019]

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach informuje, iż w ramach zapytania ofertowego z dnia 14 maja 2019 r. dokonany został wybór wykonawcy na jedno z pięciu przedmiotowych zadań.

Zapytanie ofertowe dotyczyło zadania pt. „Termomodernizacja budynków Parafii Rzymsko-Katolickiej w Rybniku-Niedobczycach: budynku sakralnego – kościoła, probostwa, budynku oratorium oraz domu parafialnego, wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej na dachu kościoła” w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”, współfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Informacje o złożonych ofertach.