Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe [14.05.2019]

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie prac termomodernizacyjnych budynków kościoła, probostwa, oratorium i domu parafialnego oraz na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ww. budynkach.

Oferty na pełnienie nadzoru inwestorskiego należy składać do dnia 21 maja 2019 r.

Oferty na wykonanie prac termomodernizacyjnych należy składać do dnia 29 maja 2019 r.

Zapytania ofertowe dotyczą projektu pt. „Termomodernizacja budynków Parafii Rzymsko-Katolickiej w Rybniku – Niedobczycach: budynku sakralnego – kościoła, probostwa, budynku oratorium oraz domu parafialnego, wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku kościoła” w ramach programu priorytetowego Poprawa jakości powietrza, Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie, współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Zapytanie ofertowe_nadzór inwestorski

Zapytanie ofertowe_prace termomodernizacyjne

Załączniki do zapytań ofertowych oraz regulamin udzielania zamówień dostępne są w zakładce Prace termo modernizacyjne – kliknij, aby przejść do strony