Unieważnienie zapytania ofertowego

Unieważnienie zapytania ofertowego [07.05.2019]

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach informuje, iż z dniem 7 maja 2019 r. zapytanie ofertowe z dnia 18 kwietnia 2019 r. na prace termomodernizacyjne budynków probostwa, oratorium i domu parafialnego zostało unieważnione.

Zapytanie ofertowe dotyczyło projektu pt. "Termomodernizacja budynków Parafii Rzymsko-Katolickiej w Rybniku-Niedobczycach: budynku sakralnego - kościoła, budynku oratorium oraz domu parafialnego, wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku kościoła" – dofinansowanie z programu Priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Poprawa jakości powietrza, Część 2 Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie.

Powtórne zapytanie ofertowe na ww. zamówienie zostanie zamieszczone na stronie internetowej Parfii w późniejszym terminie.

Decyzja