Nocne czuwanie

Nocne czuwanie [01.04.2019]

W nocy z soboty na niedzielę odbyło się coroczne ogólnopolskie czuwanie Ruchu Szensztackiego na Jasnej Górze w Częstochowie. Wśród uczestników była liczna grupa naszych parafian związanych z tym ruchem oraz osoby przyjmujące kapliczkę Maryi Trzykroć Przedziwnej. Program nocnego czuwania był bardzo bogaty. Kilka osób z naszej parafii pod kierunkiem s. Eleonory czynnie włączyło się w przygotowanie nocnego czuwania prowadząc godzinę świadectw na temat: "Co daje mi Szensztat?".

Więcej o jasnogórskim czuwaniu Ruchu Szensztackiego będzie można przeczytać w kolejnym numerze "Serca".

Tekst: Renata Kleszcz-Szczyrba