Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli [06.01.2019]

Trzej Królowie ze Wschodu przybyli dzisiaj do niedobczyckiego Betlejem, by pokłonić się Nowonarodzonemu i złożyć w stajence swoje dary. Królom towarzyszył liczny orszak - panie dworu w strojach śląskich, górnik, pastuszki i cała rzesza małych królów i królowych w pięknych koronach na głowach. Mszy św., w której uczestniczyli znakomici goście, przewodniczył ks. Krzysztof.

Po zakończonej Eucharystii Orszak Trzech Króli wyruszył na ulice naszej dzielnicy, by razem z mieszkańcami Niedobczyc kolędować i cieszyć się z narodzenia Pana Jezusa.

Ogromne Bóg zapłać składamy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację dzisiejszej uroczystości, a także parafianom, którzy przyjęli w swoich domach Orszak Trzech Króli.

Galeria_cz.1

Galeria_cz. 2