Święto ministrantów

Święto ministrantów [03.11.2018]

Cała Służba Liturgiczna Ołtarza obchodziła dzisiaj swoje święto ku czci św. Tarsycjusza. O godz. 10.00 w naszym kościele sprawowana była uroczysta Msza św. w intencji ministrantów i ich rodzin. W trakcie Eucharystii dwóch chłopców zostało przyjętych jako kandydatów na ministrantów, a pięciu innych otrzymało kołnierze i złożyło stosowne przyrzeczenia - odtąd mogą już pełnić wszystkie funkcje przy ołtarzu.

Druga część obchodów święta ministrantów odbyła się w Domu Kultury w Niedobczycach. Zarówno ministranci, jak i ich rodziny, mieli okazję podziwiać nie tylko występy artystów, ale na scenie swoje umiejętności zaprezetnowali także nasi mali ministranci. Dzisiejsze święto zakończyło się smacznym poczętunkiem.

Za wszystkie dzisiejesze przeżycia dziękujemy ks. Pawłowi, który opiekuje się stuoosobową grupą ministrnatów, a także wszystkim osobom, które angażują się w działalność grupy.

Homilia

Galeria_cz. 1