Święci z Nieba zstąpili

Święci z Nieba zstąpili [01.11.2018]

Wczoraj wieczorem do Niedobczyc zstąpiły całe zastępy Świętych... Jeszcze przed nabożeństwem różańcowym nasze dzieci zaprezentowały się w kościele w pięknych strojach świętych i błogosławionych, by odebrać nagrody za różańce, jakie własnoręcznie wykonały. Po nabożeństwie wypuściły w niebo różaniec, by wszystkie modlitwy, kierowane przez cały październik za wstawiennictwem Matki Bożej, dotarły do Pana Boga.

Potem najmłodsi nasi parafiane, na czele z s. Tymoteuszą i s. Katarzyną, udały się do domu parafialnego, by bawić się na Balu Wszystkich Świętych.

Ogromne Bóg zapłać składamy Siostrom, Katechetom oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację wczorajszego wieczoru.

Następny bal już za rok!

Galeria_cz. 1
Galeria_cz. 2