Prace termomodernizacyjne [03.10.2018]

W związku z tym, że nasza parafia uzyskała dofinansowanie na realizację projektu pt. „Termomodernizacja budynków Parafii Rzymskokatolickiej w Rybniku – Niedobczycach: budynku sakralnego – kościoła, probostwa, budynku oratorium oraz domu parafialnego, wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku kościoła”, w ramach projektu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza, Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”, dofinansowywanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, w latach 2018 – 2020 planowane są prace termomodernizacyjne w budynkach kościoła, probostwa, oratorium oraz domu parafialnego.

Kwoty dofinansowania:
- 221 457,00 zł - WFOŚiGW w Katowicach
- 885 830,00 zł - NFOŚiGW w Warszawie

1 107 287,00 zł - łączna kwota dofinansowania

Kliknij, aby zobaczyć zakres i harmonogram prac

Audyty energetyczne

Inwentaryzacja budynków