Nabożeństwa różańcowe [28.09.2018]

Od 1 października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiali w tygodniu o godz. 7.30 i 17.15 oraz w niedziele o godz. 16.15.

W tym roku modlitwą różańcową chcemy objąć szczególnie wszystkie nasze codzienne sprawy, dlatego każdego dnia będzie wyznaczona konkretna intencja. Oprócz tego w każdy piątek będziemy modlić się w prywatnych intencjach parafian, które można będzie składać do skrzynki wystawionej na stoliku z tyłu kościoła. Włączmy się wszyscy do wspólnej modlitwy za siebie nawzajem, by Matka Boża wypraszała u Pana Boga potrzebne nam łaski.

Zobacz intencje różańća na cały miesiąc