Kurs Alfa [30.08.2018]

Zapraszamy na kolejną edycję kursu Alfa organizowanego przez naszą parafię.

Termin: rozpoczynamy 9 października (dziesięć spotkań w każdy wtorek o godz. 19.00)
Miejsce: dom parafialny przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niedobczycach
Zapisy: kancelaria parafialns - można zapisać się odobiście lub telefonicznie pod numerem 32 422 62 82

Czym jest kurs Alfa? To dziesięć wykładów o wierze, przy kolacji i smacznym cieście, potem wspólne dyskusje i wymiana poglądów, spostrzeżeń. Kurs jest skierowany do osób poszukujących, pragnących na nowo odnaleźć Miłość Chrystusa, dla osób, które pozostają z dala od Kościoła, albo tkwią w jego przedsionku lękając się zrobić jeden krok do przodu.

Podczas spotkań każdy będzie mógł swobodnie podzielić się swoimi opiniami czy wątpliwościami, ale także czerpać z doświadczeń i przeżyć pozostałych uczestników. Wspólny dialog o miejscu Chrystusa w naszym życiu i we współczesnym świecie to już krok milowy na drodze, która wiedzie do pełnego spotkania z Bogiem Żywym.