Zaślubiona na wieki Chrystusowi

Zaślubiona na wieki Chrystusowi [02.08.2018]

"Wszystko we mnie domaga się Twego miłosierdzia Panie" (św. Augustyn) - to słowa, które będą przez całe życie towarzyszyły s.M. Katarzynie Plucie. Posługująca w naszym klasztorze Siostra Katarzyna złożyła dzisiaj przed południem w katowickich Panewnikach śluby wieczyste. Odtąd jest zaślubiona na wieki Chrystusowi.

W uroczystości uczestniczyły nasze Siostry Służebniczki oraz ks. Proboszcz Stanisław, ks. Prałat Hubert i ks. Krzysztof. W tym pięknym dniu swojej siostrzenicy towarzyszyła także s. Bartłomieja, która posługiwała dawniej w niedobczyckim klasztorze.

Łączymy się z Siostrą Katarzyną w jej radości i życzymy wielu Bożych łask, opieki Matki Przenajświętszej oraz wytrwałości w dążeniu do świętości!