Zmarł ks. Stanisław Holona

Zmarł ks. Stanisław Holona [07.07.2018]

W dniu 6 lipca zmarł śp. ks. kanonik Stanisław Holona. Przeżył 82 lata, z czego 56 w Chrystusowym kapłaństwie. Był m.in. proboszczem Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i świętej Anny w Gołkowicach. W ostatnich latach mieszkał w domu rodzinnym w Popielowie i był ojcem duchowym kapłanów naszego dekanatu.

Krótki życiorys śp. Ks. Stanisława można znaleźć na stronie archidiecezji katowickiej. Kliknij, aby przejść do strony

Uroczystości pogrzebowe:

- poniedziałek (9 lipca), godz. 18.00 - eksportacja z kaplicy cmentarnej do kościoła w Popielowie, następnie Msza św. i czuwanie przy trumnie.

- wtorek (10 lipca), godz. 10.00 - Msza św. pogrzebowa w kościele w Popielowie.

Ponadto modlić się będziemy za śp. ks. Stanisława w sobotę o godz. 17.00 oraz w niedzielę o godz. 16.00 w kaplicy cmentarnej w Popielowie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...