Festyn parafialny

Festyn parafialny [26.06.2018]

Kolejny festyn parafialny już za nami. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody udało nam się wspólnie, radośnie spędzić niedzielne popołudnie. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli skorzystać z zaproszenia i swoją obecnością wsparli tę inicjatywę.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez bezinteresownej pracy wielu naszych parafian. Dlatego w tym miejscu chciałbym złożyć ogromne Bóg zapłać wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób zaangażowały się w przygotowanie i przebieg festynu. Słowa podziękowania kieruję także w stronę osób prywatnych, firm, Domu Kultury w Niedobczycach i Urzędu Miasta Rybnika za wszelkie przekazane dary rzeczowe i finansowe.

Ks. Stanisław

Galeria_cz. 1