Pielgrzymka niepełnosprawnych

Pielgrzymka niepełnosprawnych [16.06.2018]

Grupa osób niepełnosprawnych z naszej parafii, pod opieką członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej oraz ks. Krzysztofa, pielgrzymowała dzisiaj do Koniakowa. Na miejscu uczestnicy pielgrzymki uczestniczyli we Mszy św. w kościele św. Bartłomieja, a następnie mogli biesiadować przy Domu Rekolekcyjnym Emaus, którym obecnie kieruje ks. Jacek Staniec.

W drodze powrotnej pielgrzymi zatrzymali się w Istebnej oraz przy skoczni narciarskiej w Wiśle.

Za zorganizowanie pielgrzymki dziękujemy naszym członkom Akcji Katolickiej, ks. Krzysztofowi, a także ks. Jackowi, który ugościł naszych parafian.