Pielgrzymka do Piekar Śl. [11.05.2018]

Pielgrzymka młodzieńców i mężczyzn do Sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej odbędzie się w niedzielę, 27 maja.

Ponieważ w tym roku obchodzimy 700. lat kultu Bożego w tym miejscu, gościem specjalnym będzie kard. Zenon Grocholewski, legat papieski.

Program pielgrzymki:
8.00 – Godzinki o NMP.
8.30 – Modlitwa różańcowa pod przewodnictwem ks. prob. Krzysztofa Fulka z Leszczyn.
9.30 – Przybycie kardynałów i biskupów, procesja na Kalwarię z obrazem Matki Bożej Piekarskiej.
ok. 10.30 – Msza św. pod przewodnictwem kard. Zenona Grocholewskiego z Watykanu.
13.45 – Godzina młodzieżowa z „Włóczykołem". Słowo do młodych – bp Marek Szkudło.
15.00 – Nabożeństwo majowe pod przewodnictwem bp. Andrzeja Iwaneckiego z Gliwic.

Nasza parafia organiuje przejad do Piekar autokarem. Zapisy przyjmowane są w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. Koszt przejazdu: 20 zł.

Wyjazd o godz. 6.45 spod kościoła.