Podsumowanie wizytacji

Podsumowanie wizytacji [04.05.2018]

Wczoraj wieczorem ks. Biskup Adam Wodarczyk oraz ks. Kanclerz Jan Smolec spotkali się w naszej parafii z wszystkimi kapłanami dekanatu Niedobczyce na podsumowaniu wizytacji kanonicznych, które od lutego były kolejno przeprowadzane w poszczególnych wspólnotach.

Każdy proboszcz otrzymał dekret wizytacyjny, który zawiera wnioski ze spotkań z wizytatorami oraz z odwiedzin Księdza Biskupa w parafiach.

Księdzu Biskupowi Adamowi, Księdzu Kanclerzowi Janowi oraz wszystkim wizytatorom składamy serdeczne podziękowania za otwartość i życzliwość, jakimi nas obdarzyli. Wielkie Bóg zapłać składamy także wszystkim parafianom, szczególnie tym osobom, które na codzień angazują się w życie naszej wspólnoty!

Więcej o wnioskach z wizytacji można będzie przeczytać w czerwcowym numerze "Serca".