Wizytacja kanoniczna ks. bpa Adama

Wizytacja kanoniczna ks. bpa Adama [17.02.2018]

Wczoraj, w godzinach porannych, do naszej parafii przybył Ksiądz Biskup Adam Wodarczyk, by przeprowadzić wizytację kanoniczną. Jako następca Apostołów pragnie przede wszystkim łączyć się z nami we wszystkich naszych codziennych sprawach, dzielić się swoją wiarą i głosić nam Ewangelię. Swoją wizytę rozpoczął od modlitwy w kościele, prosząc Pana Boga o dobre owoce czasu spędzonego w naszej wspólnocie.

Następnie odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej nr 21, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, a także zawitał do klasztoru Sióstr Służebniczek. Po południu spotkał się z jedną z rodzin z naszej parafii, z członkami grup parafialnych oraz kapłanami całego dekanatu. W godzinach wieczornych, podczas uroczystej Eucharystii, udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, po której był jeszcze czas, by spotkać się z Parafialną Radą Duszpasterską oraz innymi osobami posługującymi w parafii.

Zachęcamy do wysłuchania homilii Księdza Biskupa wygłoszonej podczas Mszy św. oraz do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego dnia wizytacji w naszej parafii.

Homilia

Zdjęcia różne

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 21

Odwiedziny u uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej

Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie z członkami grup parafialnych

Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania_cz. 1

Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania_cz. 2

[powrót]


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam