Wyrusz w drogę

Wyrusz w drogę [14.02.2018]

Każda droga ma swój początek i prowadzi do celu. By osiągnąć cel, musisz zrobić pierwszy krok. Droga Wielkiego Postu właśnie się rozpoczyna. Zrób zatem ten pierwszy, ważny krok - posyp głowę popiołem. Potem rusz dalej. Nie trać odwagi. Wiem, na niejednym z czterdziestu odcinków tej wędrówki się potkniesz i potłuczesz. Innym razem będziesz osamotniony, nikt nie poda ci ręki, a może nawet cię wyśmieje, opluje... Może zwyczajnie będzie brakowało ci sił.

Mimo to nie rezygnuj, nie zbaczaj! Ta droga doprowadzi cię do celu. Ale zanim tam dotrzesz, zrozumiesz, że prochem jesteś i w końcu w proch się obrócisz. Bądź świadomy, że pod koniec tej drogi czeka grób… Ale pamiętaj – to nie proch, to nie chłód i ciemność grobu są finałem Twej wędrówki. Twoim ostatecznym przeznaczeniem jest zmartwychwstanie. Zatem droga, którą teraz idziesz, to bój o życie wieczne w pełni szczęścia z Jezusem Chrystusem!

[powrót]


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam