WIZYTACJA KANONICZNA [26.01.2018]

Drodzy Parafianie,

W najbliższy piątek ks. bp Adam Wodarczyk rozpocznie w naszej parafii wizytację kanoniczną. Plan wizytacji przedstawia się następująco:

PIĄTEK, 16 lutego

10.00 Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 21 z gronem pedagogicznym i uczniami.
11.00 Spotkanie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej.
12.00 Wizyta w klasztorze Sióstr Służebniczek.
13.30 Odwiedziny w domu chorego.
14.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie z grupami parafialnymi. Na tę godzinę zapraszamy szczególnie członków wszystkich naszych grup parafialnych, a także wszystkich chętnych parafian.
16.00 Spotkanie z kapłanami dekanatu.
17.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Podczas tej Eucharystii nastąpi oficjalne przywitanie Księdza Biskupa w naszej parafii, dlatego zachęcamy do udziału w tej Mszy św. nie tylko bierzmowańców, ale też wszystkich parafian. To ważne, abyśmy godnie i licznie powitali naszego Pasterza.
18.30 Spotkanie przy stole w Parafialną Radą Duszpasterską, Radą Ekonomiczną, Szafarzami, organistami, katechetami, których również gorąco zapraszamy!

NIEDZIELA, 18 lutego

9.00 Msza św., podczas której Ksiądz Biskup udzieli błogosławieństwa małżonkom.
10.30 Msza św. z błogosławieństwem dzieci, a po Mszy św. zapraszamy wszystkich ministrantów, Dzieci Mary, dzieci z ochronki parafialnej oraz oazę młodzieżową do domu parafialnego na spotkanie z Księdzem Biskupem.

Wizytacja kanoniczna to piękna okazja do spotkania i wspólnej modlitwy z Księdzem Biskupem. Zachęcamy zatem gorąco do uczestniczenia w Eucharystiach, które Ksiądz Biskup Adam będzie sprawował, słuchania Słowa Bożego, które będzie nam głosił, a także do skorzystania z okazji do spotkań modlitewnych oraz rozmów z naszym Pasterzem!

Ks. Stanisław