Bal przebierańców

Bal przebierańców [24.01.2018]

W minioną sobotę na balu karnawałowym bawiły się Dzieci Maryi. W tegoroczną zabawę oprócz dzieci włączyli się również bardzo aktywnie rodzice i to właśnie oni podzielili się wrażeniami z balu. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i przeczytania relacji.

Galeria

Bardzo nam się podobało było wspaniale! Wspaniali ludzie, wspaniała ekipa prowadzących! Proszę o więcej takich zabaw ! Córka była zachwycona, po prostu super!!
Mama Wiktorii

W dniu 20.01.2018 odbył się długo wyczekiwany bal przebierańców Dzieci Maryi wraz z Rodzicami. Uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością w przygotowaniu swoich strojów oraz swoich pociech, gdzie motywem przewodnim były bajki. Można było spotkać królewny, kotki, myszki, klaunów, jednorożce, wróżki, Pani Jesień, Flinstonów i wiele innych postaci. Od początku można było zauważyć jak organizatorki, czyli siostra Katarzyna wraz z animatorkami współpracują przy wspólnych zabawach, tańcach i konkursach. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, nie było czasu na nudę a czas wspólnej zabawy minął bardzo szybko. Bardzo dziękujemy za cały trud włożony w przygotowanie oraz poczęstunek i już czekamy na następny.
Rodzice Nicoli

Zabawa super! Przebrania bardzo pomysłowe. Współpraca w grupach pierwsza klasa. Zabawy pełne luzu i humoru. Pomysłowość organizatorów niesamowita. Dziękujemy za piękny rodzinny czas... Można? Można!
Mama Zosi

Bal niesamowity! Czas spędzony na wspólnych zabawach i tańcach, w których rodzice dorównywali dzieciom... Piękne stroje! Wielkie podziękowania dla wszystkich! Oczywiście czekamy na następną!
Mama Mai

Zabawa suuuuuper !!!! Przypomniały się stare dobre czasy . Stroje wspaniałe i zabawy o których się już dawno zapomniało ( rolnik sam w dolinie czy mam chusteczkę haftowaną ). Siostra Katarzyna i animatorki ?? SZALONE i nie do zdarcia Mam nadzieję że w przyszłości będzie powtórka. Dziękujemy !!!
Mama Agatki

Każdy, nawet rodzice przebrali się za postacie z bajek. Stroje były różnorodne, kreatywne, kolorowe i zachwycające. Oprócz wspólnych tańców były również zabawy wymyślone przez Siostre Katarzyne i animatorki. Do domu wróciliśmy uśmiechnięci, pełni radości i oczywiście zmęczenia. Nie możemy doczekać się następnego baliku !
Animatorka Karolina

Wraz z córką w sobotę wybraliśmy się na bal przebierańców Dzieci Maryji. Trochę niepewni ale ciekawi wkroczyliśmy do salek gdzie siostra Katarzyna z animatorkami raczyły nas wspaniałą zabawą poprzez śpiew i taniec. Radość naszych dzieci i ich uśmiech na twarzy mówiły nam wszystko. Wielbić Boga można na różne sposoby a ten bal był tego przykładem. Dziękujemy.
Rodzice Agatki

[powrót]


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam