5. rocznica Przymierza z Maryją

5. rocznica Przymierza z Maryją [04.12.2017]

W minioną niedzielę nasza parafialna rodzina szensztacka udała się do Rokitnicy, by wspólnie dziękować Panu Bogu za pięć lat trwania w Przymierzu z Maryją. "Pragniemy w tym miejscu bardzo znaczącym dla nas dziękować Bożej Opatrzności, że przed pięciu laty usłyszeliśmy w sercach pragnienie podążania za Jezusem. Zawarliśmy wówczas przymierze Miłości z Matką Bożą.

Maryja w sposób szczególny prowadzi nas przez drogę, która nieraz bywa skalista i cierniowa. Ale my wiemy ze ,,Nic bez Ciebie - nic bez nas”, Matko. Dziękujemy Ci, że czuwasz nad nami, że przemieniasz codzienne nasze wkłady w potrzebne łaski.
Dziękujemy Tobie, droga Siostro Eleonoro i Tobie, Księże Krzysztofie, za trud i staranie o to, byśmy trwali i rozwijali swoją wiarę, bo nie jesteśmy sami dla siebie, ale dla innych. Nasze świadectwa mają świadczyć o naszej bliskości z Jezusem i Maryją."

Tekst: Krystyna Jastrzembska

Galeria

[powrót]


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam