Najpiękniejsza z kobiet

Najpiękniejsza z kobiet [12.05.2017]

Dzisiejsze spotkanie dyskusyjne, w przededniu 100. rocznicy objawień fatimskich, poświęciliśmy najpiękniejszej z kobiet - Maryi. Konferencję o obecności Matki Bożej w naszym życiu wygłosił ks. Marek Bernacki. Maryja trwa przy nas nieustannie, wskazuje nam drogę do Chrystusa i uwrażliwia na potrzeby innych. Z Jej bogactwa powinniśmy ciągle czerpać. Ona bowiem uczy nas otwartości na wolę Bożą, pokazuje jak dzielić się Jezusem i przy Nim trwać.

Po zakończonym wykładzie był czas, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i relacją z Matką Bożą, a także odpowiedzieć na pytania postawione przez ks. Marka: Czy traktuję Maryję jak mamę? Czego chciałbym się od Niej nauczyć? Co konkretnego jestem w stanie Jej ofiarować?