I Komunia Święta

.

"Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki... Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne... trwa we Mnie, a Ja w nim" (J 6, 51. 54. 56).

I Komunia Święta w naszej parafii w roku 2018:

Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkania w czwarte czwartki miesiąca po Mszy św. wieczornej (godz. 18.45).

Bieżące sprawy dot. I Komunii Świętej prosimy ustalać z Siostrą Tymoteuszą (tel. 32 42 11 990).

TERMINARZ SPOTKAŃ W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ

.

************************************

TERMINY I KOMUNII ŚW. W NASTĘPNYCH LATACH:

Rok 2019

Od roku 2020 będzie obowiązywał następujący porządek przystępowania do I Komunii Świętej: