Dzieci Maryi

Dzieci Maryi to grupa w naszej parafii, w której staramy się jak najlepiej naśladować Maryję.

Na spotkaniach poznajemy życie Maryi, idziemy Jej szlakiem. Nie brakuje również zabaw i śpiewu, co daje nam wiele radości. W naszym gronie panuje miła, przyjazna atmosfera. Naszym najważniejszym świętem jest Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny, które przypada 8 grudnia. W tym szczególnym dniu podczas uroczystej Mszy Świętej przyjmujemy Cudowne Medaliki z rąk kapłana. Są one naszym symbolem.

Oczywiście jeździmy też na ciekawe wycieczki, a w czasie letnich wakacji, na rekolekcje, które jeszcze bardziej niesamowicie mocno zbliżają nas do Jezusa i Jego Matki.

Naszą opiekunką jest siostra Michalina, a poszczególne grupy prowadzą animatorki.