Oaza Młodzieżowa

Oaza młodzieżowa w doskonały sposób łączy dwie sfery: świętości i świeckości. Ośmielę się nazwać to wielkim bogactwem tej wspólnoty. A Niedobczycka oaza – co wiedzą parafianie – potrafi nie tylko pięknie przeżywać modlitwy, ale również doskonale się bawić.

Oaza jest miejscem niesamowitym. Jednoczącym, dającym siłę i energię, sprawiającym, że SIĘ CHCE.

Jeśli chciałbyś należeć do wspólnoty ludzi radosnych, życzliwych, szalonych i kochających Pana Boga, to serdecznie zapraszamy na nasze spotkania w każdy piątek.

Zaczynamy Mszą Świętą w kościele o 18:00 a później przechodzimy do domu parafialnego, lub salki przy probostwie. Nasze spotkania nie ograniczają się jednak tylko do piątku – zdarzają nam się wspólne wypady np. na lodowisko, wspólne wycieczki, czy spotkania „od tak” przy pizzy. Aktualnie liczba oazowiczów w naszej parafii może dochodzić nawet do 20 osób. Wspólnotę tworzy młodzież począwszy od pierwszej klasy gimnazjum, poprzez szkoły średnie i studia. 

Jeśli nie jesteś pewny czy to miejsce dla Ciebie – przyjdź, przekonaj się a gwarantujemy... że wpadniesz po uszy i przeżyjesz przygodę swojego życia. :)

an. Ola

                                                                                                                                

                                                                                              

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam