.... Bierzmowanie

Bierzmowanie udoskonala łaskę chrztu; jest ono sakramentem, który daje Ducha Świętego, aby głębiej zakorzenić nas w synostwie Bożym, ścślej wszczepić w Chrustusa, umocnić nasza więź z Kościołem, włączyć nas bardziej do jego posłania i pomóc w świadczeniu o wierze chrześcijańskiej słowem, któremu towarzyszą czyny (KKK 1316).

.

SAKRAMENT BIERZMOWANIA ZOSTANIE UDZIELONY W NASZEJ PARAFII W DNIU 10 MAJA 2017 r.

Młodzież trzecich klas gimnazjum przygotowuje się do sakramentu bierzmowania przez cały rok, począwszy od września. Każdy kandydat uczestniczy:

Ponadto każdy kandydat do bierzmowania uczestniczy regularnie we Mszach św. niedzielnych oraz przystępuje raz w miesiącu do sakramenu pokuty i pojednania. W miesiącach październiku i maju angażuje się poprzez swoje uczestnictwo na nabożeństwach maryjnych.

.

PODZIAŁ NA GRUPY